KKK

Muuda oma päev eriliseks

Meeliülendavad sündmused

Enne meile kirjutamist tutvu kindlasti korduma kippuvate küsimustega.

  1. Olen otsustanud teile kirjutada, mida peaksin esimeses kirjas mainima? Esimeses kirjas soovime teada mis sündmust oled planeerimas, mis kuupäeval, kus asub peokoht, mis kell pidu algab, palju on kutsutuid külalisi, kas peol on mõni eriline värv, detail, teema. Samuti sooviksime teada millised on Sinu soovid, milline näeks välja Sinu jaoks unelmate pidu, milliseid teenuseid meil ootad ja natukene ka sellest, milline inimene Sa ise oled (eriti tähtis on see just pruutpaaride puhul)
  2. Kuidas kujuneb Teie hinnapakkumine? Hinnapakkumist tehes oleme võtnud arvesse peokoha asukoha, kui suur see üritus on, milliseid teenuseid meilt soovite ja kui palju aega ja vaeva peame meie sellesse panustama. Kõik see kokku moodustab ühe hinna, millega meie oleme nõus Sinu üritust organiseerima.
  3.  Kas korraldate sündmusi üle Eesti? Jah, meie jaoks ei ole asukoht probleemiks. Vajadusel liigume kasvõi üle riigipiiri.
  4.  Kas kogu koostöö kliendiga toimub e-maili vahendusel? Igal meie korraldatud ürituse puhul leiame me aja, et saada kliendiga silmast-silma kokku, arutada läbi meie visioon ja kuulata ära kliendi soovid. Selline kokkusaamine aitab meil klienti paremini mõista.
  5.  Mitu kuud varem peaks klient teiega ühendust võtma? Tahad korraldada sünnipäeva, juubelit, teemapidu või mõnda väiksemat sündmust, siis kirjuta meile vähemalt 3 kuud ette. See on aeg mil me jõuame kõik läbi mõelda, kontakteeruda koostööpartneritega ja korraldada meeldejääva sündmuse. Pulmade puhul soovime kuupäeva broneerimist vähemalt pool aastat ette, on ka kliente kes broneerivad meie teenuse juba aasta aega varem. Mida rohkem aega, seda parem tulemus.
  6. Kui kiiresti kliendi kirjale vastate? Hiljemalt kahe päeva jooksul saavad kõik kirjad vastuse. Enamasti proovime vastata siiski paari tunni jooksul.
  7.  Kuidas saan Teiega ühendust võtta? Meiega saab ühendust e-maili teel: info@aventuur, kirjutades otse kodulehelt või siis helistades.
  8.  Kuhu on võimalik jätta tagasisidet? Kui Sinu imeilus sündmus on läbiviidud, siis anna meile alati tagasisidet. Pole oluline kas see on positiivne või negatiivne, aga tagasiside aitab meil järgmine kord teha oma tööd paremini ja tänu sellele muudame oma teenuse järjest kvaliteetsemaks. Tagasisidet saad anda otse ürituse korraldajale, aga selleks on võimalus ka meie Facebookis ja meile e-mailile kirjutades.