Teenused

Pakume erinevaid vingeid teenuseid, et peoelamus oleks maksimaalne. Muidugi korraldame Sinu peo algusest lõpuni ise, võta meiega ühendust ja paneme peoplaani paika.

Fotograaf

Meie meeskonnas on mitmeid erineva taustaga fotograafe, on nii hobikorras tegijaid kui ka kuulsaid professionaale. Igale üritusele on sobilik fotograaf olemas. Tänu fotograafile saab Sinu üritus igaveseks talletatud.

Videograaf

Uue trendina on turule tulnud videograafi teenus, tema filmib Sinu sündmusest kokku lühiklipi koos iludetailidega. Videograafi tasub alati investeerida, sest video räägib rohkem kui tuhat sõna.

Catering

Meie meeskonnas on kodukootud cateringe ja on ka peeneid restorane, kes tulevad kohapeale maitseelamust pakkuma. Cateringi teenus hõlmab ka lauanõude kasutust ja hiljem koristust.

Dekoreerija

Kaunilt dekoreeritud peokoht on kõige alus, just see jätab külalistele hea esmamulje. Eriti oluline on dekoreerija töö pulmas, see on isegi üks tähtsamaid pulmaosasid. Efektselt kujundatud saal pakub naudingut nii külalistele kui pruutpaarile.

Õhtujuht

Õhtujuht hoiab peol külalised tegevuses, teeb nalja, viib läbi mänge ja teeb üritusest ühe terviku. Meil on pakkuda väga erinevas vanuses ja kogemustega inimesi. Kirjuta meile ja me saadame lühitutvustuse kõikidest meie andmebaasis olevatest õhtujuhtidest.

Lapsehoidja

On tulemas pidu kuhu on oodatud ka väiksed peolised, aga et kõik saaks õhtust rõõmu tunda siis oleks suurepärane kui mudilastele oleks väljatöötatud oma kava. Inimene kes mängiks nendega, meisterdaks, teeks õhupallist loomi ja muudaks lapse hoopis liblikaks, seda muidugi tänu näomaalingule. Lapsehoidjad tulevad ja tegelevad, lõbustavad kõige väiksemaid külalisi niikaua kuni emmed-issid natuke pidutsevad. Nii on kõik õnnelikud ja kõigi soovidega on arvestatud. Meil on parimad lõbustajad!

Baarman

Vanasti oli komme, et iga üks valas endale joogi ise, keegi ei saanud kontrollida ka joodud kogust. Tänapäeval aga kutsutakse peole baar, kes serveerib meisterlikult kokteile, teeb trikke ja ajab külalistega juttu juttu. See kõik tagab mõistlikus koguses vägijoogi tarbimise ja ühtlasi jääb pidu kõigile meelde.

Bänd/artist

Ilma korraliku muusikata ei saa ühtki pidu korraldada, Aventuur tuleb selles osas appi. Et sellest tuleks üks meeldejääv ja tantsurohke sündmus, siis võimaluse korral telli oma sündmusele mängima mõni bänd. On olemas kahemehebände, suuremaid truppe ja ka suuri tuntuid bände, me teeme nendega koostööd, meil on igale maitsele midagi.

Jumestus/soeng

Toome Sinu printsessi jooned veel rohkem välja, iga naine vajab vahel enda üleslöömist. Meil on selleks oma ala spetsialistid.

Peokoht

Teeme koostööd üle Eesti erinevate peokohtadega, tänu koostööle saame pakkuda peokoha renti hea hinnaga.

Pulma- peoauto

On tulemas uhke pidu ja tahaks enda külalisi õhku ahmima panna? Selleks on ideaalne võimalus rentida meilt peoauto, kindlasti leiame just sobiliku margi ja värvi Sinu soovidele vastavalt.